STILL ARSER, 3. Uluslararası İş ve İstif Makinaları Kongresi & Kiralama Zİirvesi’nde

İç lojistik sektöründe, satış ve satış sonrası hizmetler, ikinci el satış ve kiralama, otomasyon çözümleri ve iş güvenliği alanlarında hizmet veren STILL ARSER, 3-4 Ekim 2023 tarihlerinde İstanbul’da düzenlenen 3.Uluslararası iş ve İstif Makinaları Kongresi & Kiralama Zirvesi’nin ana sponsoru olarak yer aldı. 

 

İMDER (Türkiye İş Makinaları Distribütörleri ve İmalatçıları Birliği) ve İSDER (İstif Makinaları Distribütörleri ve İmalatçıları Birliği) iş birliğiyle gerçekleştirilen etkinliğe, 55’in üzerinde farklı ülkeden 500’ün üzerinde üst düzey sektör temsilcisi katıldı.

 

Zirve kapsamında düzenlenen kongrede konuşan STILL ARSER Genel Müdürü Mustafa Çiper “ Sektörümüzün önde gelen firmaları, pandeminin ardından ilk kez bu kongrede buluştu.  STILL ARSER olarak böyle kapsamlı bir organizasyonun içinde olmaktan dolayı mutluyuz. Kongrenin tüm sektörümüz için faydalı geçtiğine inanıyorum” dedi  ve şöyle devam etti “ “Dijitalleşme, Paylaşım Ekonomisi ve Enerji Dönüşümü” sloganı adı altında gerçekleşen zirvede biz de düşük enerji  tüketimi ile sürdürülebilirliğe katkı sağladığımız uzun ömürlü ve çevre dostu ürünlerimizi sergiledik. 2023 yılında bağımsız bir kuruluş olan IFOY tarafından ödüle layık görülen EXH16 ‘ı da yakından incelenebilmesi için alanımızda yer aldı.”

 

 

İç lojistik sektöründe, Avrupa’da 1’inci, Dünya’da 2’nci sırada yer alan KION Grubu’nun da bir parçası olan STILL GmbH ve Arkas ortaklığından doğan STILL ARSER, Türkiye geneline yayılmış bayi ağı ile birlikte 700’den fazla çalışana sahip bulunuyor. 

PANDEMİDEN SONRAKİ İLK BÜYÜK BULUŞMA

 

Ulusal ve uluslararası 200’den fazla kurumsal firma; iş, inşaat, istif makinaları sektör profesyonelleri ve hedef alıcılar 2 gün boyunca B2B toplantılarda, interaktif kaynaşma programlarında bir araya geldi. Pandeminin ardından sektörün ilk kez buluştuğu etkinlik kapsamında gerçekleşen fuarda ise katılımcı firmalar son teknoloji yeni nesil ürünlerini tanıttı. 

 

 

STILL ARSER Hakkında: 

1920’de kurulan STILL GmbH, dünya çapında 9000’den fazla çalışanıyla forklift sektörünün öncüsüdür. 2013 yılına kadar Arkas bünyesinde faaliyetlerini sürdüren firma; o yıl içinde STILL GmbH ile ortaklık kurarak STILL ARSER adıyla faaliyetlerine devam etme kararı aldı. STILL ARSER, İstanbul ve İzmir’deki merkez ofisleri ile Türkiye’nin her yerine dağılmış bayi ağıyla hizmet veriyor. Yeni ve ikinci el araç satışlarının yanında özellikle kiralama projelerine odaklanarak, profesyonel personeli ve 4500’ü aşkın ekipmanı sayesinde Türkiye’nin önde gelen firmalarıyla iş ortaklığını sürdürüyor.

 

Kaynak: (BYZHA) Beyaz Haber Ajansı

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

x