Mehmet Ali Erbil Yerinde Duramıyor: Biri Bitti Diğeri Başladı, 22 Yaşındaki Yeni Sevgilisiyle Görüntülendi

26 yaşındaki sevgilisi Gülseren Ceylan’la altıncı kez aniden nikah masasına oturmaya karar veren ve geçtiğimiz günlerde de bu karardan vazgeçen Mehmet Ali Erbil, ayrılığı çabuk atlattı. Bu sefer de 22 yaşındaki yeni sevgilisiyle görüntülendi…

Mehmet Ali Erbil, özellikle bir dönem şov dünyasının en sevilen isimlerdendi. Fakat her zaman dobra halleri ve çapkınlıklarıyla daha çok gündeme geldi.

Bir hastalık süreci geçirip toparlandıktan sonra önce TikToker olmaya karar veren Mehmet Ali Erbil aşk sahasına da jet hızıyla döndü.

Birkaç aydır kendisinden 40 yaş küçük, hayatına aniden giren ve aniden evlilik kararı aldığı Gülseren Ceylan’la magazin gündemini meşgul ediyordu kendisi.

Eğer işler yolunda gitseydi ve Gülseren Ceylan’la ayrılık kararı da evlilik kararı kadar hızlı verilmeseydi Mehmet Ali Erbil, Ceylan’la altıncı baharını yaşayacaktı.

Birbirleri hakkında oldukça iddialı aşk cümleleri kuran ikili, geçtiğimiz haftalarda Gülseren Ceylan’la ayrılık kararı aldıklarını duyurdu.

Halbuki gelen tüm eleştirilere beraber karşı çıkıp, yaşadıkları ilişkinin parayla ilgisi olmadığını, hayatlarında hiç olmadıkları kadar mutlu olduklarını söylemişlerdi…

Erbil, “Zaten son zamanlarda istekleri bitmiyordu. Ev, araba, pırlantalar istiyordu. Zaten kredi kartım ondaydı ama yine de para hırsı ağır bastı. Giderken 180 bin lira değerinde tek taş yüzüğü de aldı.’ açıklamasında bulunarak ayrılığın sebebini açıklamıştı.

Fakat Mehmet Ali Erbil nikah masasına beş kala biten ilişkisini çabuk atlattı. Yerinde duramayan Erbil, dün gece yeni sevgilisiyle gecelerde görüntülendi.

22 yaşındaki Nevide Çiçek’le, Cahide Palazzo’da görüntülenen Mehmet Ali Erbil’in yeni sevgilisine elleriyle pamuk şeker yedirdiği görüntüler “Sendeki hız kimsede yok!” dedirtti.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

x